Dla początkujących

Wszystkim stawiającym pierwsze kroki w biegu na orientację polecamy dwie specjalnie utworzone kategorie:
KM10R – jest to kategoria z prostą trasą dla dzieci lub rodzin. W znacznej części prowadzi po ścieżkach i jest dodatkowo oznakowana wstążkami, co jednak nie oznacza, że nie można sobie skrócić trasy, a czasem jest to wręcz wskazane (jeśli komuś zależy na czymś więcej niż tylko dobrej zabawie 🙂 )

OPEN – ta kategoria jest przeznaczona dla starszych zawodników (+15 lat) stawiających pierwsze kroki w nowej dla nich dyscyplinie. Tutaj nie ma wstążek, jest tylko mapa i ewentualnie kompas, dzięki którym startujący musi sam nawigować! Na pewno nie lada wyzwaniem jest połączenie nawigacji z biegiem, ale do tego zapewniona jest świetna zabawa 🙂 Jeśli ktoś lubi biegać po lesie, startować w biegach z przeszkodami lub też zmierzyć się z nowym wyzwaniem, to kategoria ta jest zapewne dla niego!

JAKI JEST KOSZT? 
To jedyne 10zł za bieg dla kategorii KM10R oraz 15zł za bieg dla kategorii OPEN, w ramach czego organizator zapewnia profesjonalną mapę, dobrze przygotowaną trasę oraz napój na mecie.
Mieszkańcy powiatu wodzisławskiego startują za darmo!

CO ZROBIĆ, ABY WYSTARTOWAĆ?
Po zamknięciu zgłoszeń on-line istnieje możliwość zgłoszenia na miejscu imprezy. Zapraszamy wszystkich chętnych (w szczególności mieszkańców Powiatu Wodzisławskiego) w dniu imprezy do biura zawodów. Zawsze posiadamy wydrukowane mapy, aby każdy mógł zobaczyć jak biega się z mapą.
Dodatkowo dla wszystkich początkujących w dniu zawodów o godzinie 15:15 będzie krótkie szkolenie z obsługi systemu SPORTIdent oraz podstaw biegu na orientację 🙂

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close